Jurský Svet: Padlé Kráľovstvo má nový poster!

19. října 2017 v 16:17 | JPRex |  Aktuality
Na Licenčnom Expe 2017 v Londýne sa predviedli aj Universal Studios a to s novým plagátom a výstavným predmetom z filmu Jurský Svet: Padlé Kráľovstvo. Tiež sa uverejnila informácie, že prvá ukážka dorazí 13/14. decembra spolu s kinovou premiérou Star Wars- Epizóda VIII: Poslední z Jediov (Star Wars- Episode VIII: The Last Jedi).


Nový plagát

Nový plagát k filmu Jurský Svet: Padlé Kráľovstvo zobrazuje 2 najoblúbenejšie dinosaurie postavy série: Rexie a Blue. Môžme si všimnúť, že obom sa stavba tela trocha zmenila od Jurského Sveta, Rexie vypadá viac pribratá a živšia kým Blue schudla. Môže to znamenať, že sa oba dinosaury zmenili počas troch rokov voľného života na Nublare. Tiež na plagáte vidíme Owena Gradyho, ktorý je ale z promo obrázku pre Jurský Svet. V strede vidíme logo filmu.


Lebka neznámeho ceratopsida

Na Expe sa tiež nachádza aj vystavená lebka neznámeho ceratopsida na drevenom podstavci, pravdepodobne je tento predmet priam zo setu Lockwoodového domu.

Jurský Svet: Padlé Kráľovstvo bude mať premiéru 22. júna 2018.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magicmax Magicmax | Web | 21. října 2017 v 18:42 | Reagovat

Páni, tak to je skvělý!!!! Díky moc. Nebýt tebe, tak já neuvidím ten plagát. :)

Hele proč jsem sem přišel: V pořadu Zhu Zhu (roztomilý křečkové) je epizoda Zhurassic Park/Hamster A La Kart :D To zní jako by tam byl nějaký odkaz na Jurák. :D Tak ti to píšu, aby ti to neuniklo. :) Určitě to bude na Uloz.to. zruba 18-23 epizoda. :) Já to mám přímo z oficiálního programu na příští měsíce Disney Channel - což zní super ale ty čísla epizod jsou hold nesprávný. :D Proto ten rozptyl. :-)

Jinak docela dost by mně zajímalo jestli ta lebka je pravá a opravu kdysi dávno žil nějaký dinosaurus, co pak dostal svou hlavu do Jurského světe :D - Což na mi zní teda skvěle :D Nebo si s tím dali práci lidi ve speciálních efektech a udělali skoro zbytečně nějakou velkou sochu. Já osobně bych jejich práci radši využil na jiné věci ale nejsem režisér a všemu nerozumím - tak at si dělají co chtěji. :D
PS: Zůčastni se, prosím, mojí poznávačky. :-) Klidně napiš že netušíš. :D O tom to je - o tom jestli to jde poznat. :D Ale když to zvládl Alfaraptor, tak to nejspíše zvládneš i ty. ;) Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama